Hakkımızda

Saatlerin anlamları hakkında kendi yorumumuzu yaptığımız saatlerinanlami.net uzantılı internet sitemiz herkese açık bilgiler sunan bir sitedir. Gün içerisinde saatinize baktığınızda gördüğünüz saatin anlamına kişisel yorum yapmaktayız. Sitemizdeki içerikler tamamen ücretsiz olan bir servistir. Bu nedenle sayfamız üzerinden hiç bir şekilde sizlerden ücret ya da şahsi bilgi talep edilmez. Böyle bir içerik görmeniz durumunda aşağıdaki mail adresinden iletişim kurmanızı rica ederiz. Biz her ne kadar kar amacı gütmeden, eğlence amaçlı içerikler üretsekte sitemizde reklamlara yer verebiliriz. O reklamların sizi yönlendirdiği harici sayfalardan sitemiz sorumlu değildir.

Eklediğimiz ve gerçek bilgilerle alakası olmayan şahsi görüş/yorumdan ibaret olan bu anlamların gerçek bilgilerle bir alakası yoktur. Bu nedenle buradaki bilgilere göre bir karar vermemeniz gerekir. Buradaki bilgilere göre alacağınız bir karar ya da bu bilgilere göre oluşabilecek sorunlardan websitemiz (saatlerinanlami.net) ve yazarlar hiç bir suretle sorumlu tutulamaz.

Gerek buradaki bilgiler hakkında ya da herhangi bir başka konuda aşağıdaki mail adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

e-posta adresimiz: iletisim @ saatlerinanlami.net

Saygılarımızla.