02.20 Anlamı: Senden Hoşlanmıyor

İçinde bulunduğumuz yıl itibariyle çok da iç açıcı bir yıl olmadığı kesin. O nedenle 20 rakamının ne kadar da şans getirmediğini hepimiz gördük. 02.20 anlamı da sizin için aynı şekilde pek iç açıcı olamayabileceğini hatırlatmak isterim. Bu nedenle bunun anlamı olarak; “Senden Hoşlanmıyor.” Olarak yorumlayabiliriz. Bildiğiniz üzere ters saatler için en başından beri pek olumlu konuşmamıştık. Bir şeyin ters olması ters gideceği anlamına gelmese de yine de çok da olumlu bakılmaz. Tüm bunları üst üste koyduğumuz zaman 02.20 saati sizin için can sıkıcı olabilir.

02.20

Her ne kadar biz yine iyimser davranarak “senden hoşlanmıyor” diye yorum yapsak bile bunu farklı şekilde yorumlayanlarda var. O sebeple fazla detayına girmeden sizin de canınızı sıkmadan birkaç faydalı bilgiye yer vererek fikir olması açısından okumanıza sunarım. Bizim yorumumuzu okuduktan sonra siz de kendi yorumunuzu katarak sonuç çıkarabilirsiniz. Yine de fevri davranmayarak doğru ölçüp biçerek bir kanıya ulaşmanız en sağlıklı olandır. Eğer birisi sizden hoşlanmıyorsa bu sizin suçunuz değildir. Tabi her şeyi ile bir hatanızdan ya da kusurunuzdan kaynaklanmayan bir neden yoksa. Öyle olduğunu düşünmüyorum çünkü bir hatanız olsaydı bu konuda araştırma yapma ihtiyacı duymazdınız. Bu sebeple sizden hoşlanmamasının nedenlerini araştırarak daha doğru sonuca ulaşabilirsiniz. Çünkü sürekli şüpheci yaklaşımlar içinde olmaktansa sorarak bu yöndeki merakınızı öğrenebilirsiniz.

02.20 Anlamı

Eğer karşınızdaki kişi gerçekten sizden hoşlanmıyorsa bunu daha önce de belli etmiş olmalıdır. Sürekli bu duygusunu saklayacak hali olmadığını düşünüyorum. Biraz birlikte yaşadığınız geçmişe bakarsanız aslında ne demek istediğimi anlayabilirsiniz. Sadece 02.20 saatine denk geldiğiniz için bu kanıya varamazsınız. Daha öncesinden bazı işaretler başlamış olması gerekiyor. Size karşı olan tutumu, davranışı, yaklaşımı eskisi gibi değil ya da hiç iyi olmadıysa sanırım başka bir açıklamaya gerek yoktur. Şimdi aklınızdaki eksik taşların yerine oturduğunu anlıyor gibisiniz.

Tabi bu kesinlikle çözümsüz ya da geri dönülemez bir şey değildir. Yine onun tekrar sizden hoşlanmasını sağlamak imkansız değildir. Aksine yine sizin elinizde olan ve zamana bırakılacak bir şeydir. Sizin emek ve uğraşlarınız sonucunda her şey çok daha güzel olabilir. Olaya bu açıdan yaklaşırsanız her şeye sıfırdan başlamak gibi başlayabilirsiniz. Yine de işiniz sıfırdan başlamak kadar zor değildir. Çünkü artık ne yapacağınızı biliyorsunuz veya ne yapmamanız gerektiğini. Bu defa daha doğru ilerleyerek daha kısa yol alabilirsiniz. Endişelerinizi kısa sürede giderip daha huzurlu geceler geçirmeniz dileğiyle.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir