Çift Saatlerin Anlamı

Çift saatlerin anlamı tıpkı diğer denk gelen saatler gibi farklı anlamlar taşımaktadır. Günün her saatinde denk gelen bu saatlere çeşitli anlamlar yükleyebilirsiniz. Her şeyden önce bunların anlamları için kendi yorumumuz olduğunu belirtmekte fayda görüyoruz. Birkaç farklı kaynaktan derleyerek hazırladığımız çift saatlerin anlamları gelin bakın neler ifade ediyormuş. Acaba gerçekten de sizin düşüncenize uyuyor mu yoksa herkes için farklı bir anlam mı ifade ediyor görelim.

Çift Saatler Nedir?

Bunlar aynı rakamlardan oluşan ve bu şekilde denk gelen saatlere denir. Örnek vermek gerekirse, 01.01, 02.02, 03.03, 04.04, 05.05, 10:10, 22.22, 23.23 gibi aynı şekilde denk geldiğimiz saat dilimleridir. Eğer saatinize baktığınızda bu şekilde denk gelirseniz bilin ki bunun anlamı sizin için farklı olabilir. Yani eğer siz onu düşünüyorken, o da sizi düşünüyor olabilir. Birçok kişi ilişkisi hakkında veya hayatı konusunda bu saatleri yorumlayarak kendilerine bir eğlence çıkarırlar.

Kimisi fal, tarot, astroloji ve burçlar ile ilgilenirken kimisi de saatlerin anlamları ile bu yorumlara göre düşünce geliştirirler. Bizde bu şekilde yorumlayanlar için bir katkıda bulunarak baktıklarında denk gelen saatin anlamını açıklamaya çalışalım. Peki siz saate her baktığınızda bu tür çift saatler gördüğünüzde bu bir tesadüf müdür diye geçiştir misiniz, yoksa bunun bir anlamı olmalı mıdır şeklinde düşünenlerden misiniz?

Saatlerin eğlenceli dünyasına ve bizlere ne anlatmak istediğine gelin birlikte bakalım.

Saat Anlamı

00.00 Anlamı: Sen onun rüyalarını süsleyen kişisin. Ya da belki de seni şuanda rüyasında görüyor. Kim bilir.

01.01 Anlamı: Seni Seviyor.

02:02 Anlamı: Senden Hoşlanıyor

03.03 Anlamı: Sana aşık olmaya başlıyor. Bu konuda kendinize nasıl daha hızlı aşık etmek için detaylara göz atıp süreci hızlandırın.

04.04 Anlamı: Seni çok seviyor. Bence onun sevgisine karşılık vermeli ve bir o kadar da sizde onu sevmelisiniz. Sevgi paylaştıkça güzeldir. Bu nedenle bu çift saatleri gördüğünüzde bunu hatırlayın.

05.05 Anlamı: Senden nefret ediyor. Ama bu nefretin ardında ne olduğunu bilmemiz mümkün değil. Bunun için bu nefreti aza indirmeniz için ne yapabilirsiniz bir göz atın.

06.06 Anlamı: Kötü bir gün. Henüz yeni başlayan günün kötü geçeceği daha bu saatten belli olabilir. Dikkat etmenizde fayda var.

07.07 Anlamı: Senden çocuk istiyor. Aslında öyle bir şey yok gününüz mutlu geçsin, eğlenerek güne başlayın diye uydurduk 🙂

08.08 Anlamı: Sana kahvaltı teklif edecek. Bu birlikte güne başlamanız için iyi bir sebep. Bence kabul etmelisiniz.

09.09 Anlamı: Seni üzecek bir söz söyleyecek. Bu durumda ne yapmanız gerektiğine dikkat etmelisiniz.

10:10 Anlamı: Senden ayrılmak için fırsat kolluyor. Hmm.. Diyecek bir şey yok. doğru da olabilir, olmayabilir de. Bunu siz bilmeniz gerek. Gerçi çift saatlerin anlamları doğru olmadığı için endişe etmenize de gerek yok aslında.

11.11 Anlamı: Sana sürpriz bir hediyesi var. Size karşı güzel bir hediye almış ve vererek sizi mutlu etmeye çalışacak. Hediye gelmezse bizden bilmeyin.

12.12 saat anlamı: Seni ailesine anlatacak. Bu ilişkinizin iyi gittiğinin en güçlü göstergesi. Belki yakında ailesi ile de tanışabilirsiniz.

13.13 saat anlamı: Seninle konuşmaya utanıyor. Bunu çekingen tavırlarından da anlayabilirsiniz. Ona biraz yardımcı olun.

14.14 saat anlamı: Evlenme teklifi etmeyi düşünüyor. Uzun zamandır beklediğiniz teklif bu olabilir. Durun hemen cevap vermek zorunda değilsiniz 🙂

15.15 saat anlamı: Seninle kaçmak istiyor. Nasıl ama güzel şaka değil mi. Biraz da eğlenceli anlamlar yükleyelim dedik.

16.16 saat anlamı: Seni arkadaşlarına anlatıyor. Ama sizi överek mi yoksa gıybet ederek mi anlatıyor orasını bilemeyiz. Kendisine sorabilirsiniz.

17.17 anlamı: Seninle aynı hayalleri kuruyor. Eğer aynı şeyleri konuşuyor, aynı planları yapıyorsanız o da aynı hayalleri kuruyor olabilir.

18.18 anlamı: Seni herkesten daha çok seviyor. Aşk bu olsa gerek!

19.19 saat anlamı: Elini tutup seni öpmek istiyor. Aman elinizi tuttuğunda heyecan yapıp çaktırmayın.

20.20 saat anlamı: Şu anda başka yerde. Ama ne yapar, ne eder bilemeyiz. Neden onu arayıp nerede olup, ne yaptığını sormuyor sunuz?

21.21 anlamı: Seninle ilgili gelecek hayalleri kuruyor. Bu sizinle uzun vadeli düşündüğünün göstergesi olabilir.

22.22 saat anlamı: Sana kahve ısmarlayacak. Bu sayede karşılıklı oturup muhabbet etme şansınız olabilir. Bence kahve teklifini geri çevirmeyin. Bu iyi bir başlangıç olabilir.

23.23 anlamı: Hayatının ilk ve tekinin sen olduğunu düşünüyor. İnanın birinin hayatında ilk ve tek olmak çok özel bir durumdur. Belki de çift saatlerin anlamı arasında en önemlisi bu.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir