00.00 Saat Anlamı

00.00 saat anlamı, Sen onun rüyalarını süslüyorsun ya da şu anda seni rüyasında görüyor olarak yorumlayabiliriz. Gecenin bittiği yeni bir günün başladığı şu şaatlerde onun rüyasında olduğunuzu düşündüğünüzde bir ömür boyu rüyalarını süsleyen ilk saatlerin olduğunu düşünün. Nasıl güzel bir mutluluk değil mi bir başkasının rüyalarında yer almak. Bir de olaya karşı taraf açısından bakarsanız sevdiğiniz birini rüyada görmek sürekli onu hayal etmek ne güzel mutluluk.

00.00 Anlamı

Yukarıda 00.00 anlamı nedir kısaca bahsetmiştik. Onca saat içerisinde böyle bir saati görüp denk gelmek bu saatin anlamından dolayı ayrı bir önem taşıyor. Birisine rüyalarında dahi yer vermek gerçekten çok sevginin göstergesidir. Gerçekten sizi hep düşünmese, hayaller kurmasa rüyada görmesi imkansız hale gelir. Çünkü gerçekten birini sevip her an onu düşünürseniz eğer rüyanıza girebilir. Ve bilirsiniz ki eğer kalbiniz temizze ve gerçek duygulara sahipseniz rüyaların çıktığı da rivayet edilir. Tabi halk arasında rüyalar tersine de çıkabilir söyleniyor ama biz olaya pozitif bakalım ki iyi dileklerimiz olsun.

00.00 saat anlamı

Nasıl iki rakamın yan yana gelip bir çift olduğunu görüyorsunuz. yeni bir gün, bugünden sonraki tüm günler bu iki rakamla başlıyor: 00.00! Yani bu şu demek değil midir sizin de eşinizle, sevdiğinizle ya da hayal ettiğiniz kişiyle bu saatten sonra birlikte olacaksınız. Aslında bu yeni gün ve bu günden sonraki her gün bu andan itibaren başlıyor. Bence bu tarihi not alın. İlerde anlatacak onca hikayeniz arasından en güzelinin bu saat anlamı olduğunu göreceksiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir