01.01 Saat Anlamı

01.01 saat anlamı, “Seni Seviyor” demektir. Yani eğer saatinizde 01 01 denk gelirseniz bu karşınızdaki kişinin sizi sevdiği anlamına geldiği yorumlanır. Tabi bu kesin olmamakla birlikte ona işaret ettiği yönünde bir bulgu olarak tahmin edilir. Eğer siz bu saate denk gelip, anlamını merak edip araştırmak istediğinize göre sizin de bu yönde bir beklentinizin olduğunu düşünüyoruz. Öyle değil mi? Eğer yanılmıyorsak okumaya devam edebilirsiniz. Sizi sevdiği konusunda daha ciddi bulgular elde etmek için gizem mesajın geri kalanında saklı olabilir.

01.01 Anlamı

01 01 yani ikitane birden oluşan bu saat seni seviyor olarak açıklanır. Nedeni ise 1den gelir. yani bir, tek anlamında. Sadece siz ya da o. Bundan esinlenerek bunu bu şekilde açıklıyor olabilirler. Hele ki gecenin bu saatinde yani gecenin başladığı en karanlık dakikalarında bu saate denk gelmek bir tesadüf mü sizce? Siz onu gerçekten sevmeseniz ya da onun sizi sevdiğine dair böyle düşünmeseniz gerçekten böyle bir anlam çıkarabilir misiniz?

01 01 anlamı

Birinin Sizi Sevdiğini Nasıl Anlarsınız?

Her ne kadar saat anlamları eğlence amaçlıda olsa yapılan bir yorum olsa gerçek hayatta birinin sizi sevdiğine dair daha ciddi davranışlara ihtiyacınız vardır. Çünkü öncelikle sevmenin tek taraflı olabileceğini belirtelim. Eğer sevgi karşılıklı olursa bu aşka dönüşebilir. O halde birinin sizi sevdiğini nasıl anlayabiliriz bakalım. Çünkü bazen bir kelime, bazen bir gülüş bunu belli edebilir.

Eğer son zamanlarda size olan davranışları, size karşı olan konuşmaları değiştiyse ve hep sizi mutlu etmek için cümleler kuruyorsa bu ilk belirtilerdir. Kimse sevgi duyduğu kişiyi kırmak istemez çünkü hatta aksine onu daha çok mutlu etmek için uğraşır. Bu sayede karşınızdakinin dikkatini çekebilir ve bu ilgiden memnun kalmasını sağlamaya çalışırız. Sürekli sizi mutlu etmek için uğraşan, size değer verdiğini gösteren bir kişinin sizi sevdiğini düşünmez misiniz?

Bizi sevdiğini düşündüğümüz birine karşı biz ne yapmalıyız?

Yani sonuçta biz aşk doktoru değiliz. Sadece 01 01 saat anlamı nedir bilgi vermeye çalışıyoruz. Ama genel geçer bazı kurallar vardır. Size birisi nasıl davranıyorsa sizde en azından ona karşı bu şekilde davranmalısınız. Yani eğer size yukarıda saydığımız şekilde davranan birine sizde aynı şekilde değer vermeniz gerektiğini düşünüyorum. Bu her şeyden önce bir insani yaklaşımdır. O sizi mutlu etmek için uğraşırken onu terslemeden, güldürürken aksi şekilde davranmadan yaklaşmalısınız. Eğer sizde ona karşı aynı duyguları yaşıyorsanız işiniz daha kolay. Eğer aynı duygulara sahip değilseniz yine onu kırmadan daha ılımlı bir şekilde durumu belirtmelisiniz.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir