02.02 Saat Anlamı

0202 anlamı, “Senden Hoşlanıyor” demektir. Ne kadar haklıyız bilemeyiz ama biz öyle tahmin ettik. E sizde gecenin ikisinde telefonunuza bakıp mesaj atan, yorum yapan, arayan var mı diye bakıp 02.02 saatine denk geldiyseniz eğer sizde bir şeyleri merak ediyorsunuz sanırım. O halde gelin birlikte 02 02 saat anlamı hakkında detaylara bakalım ve senden hoşlanıyor dediğimiz kadar çıkacak mı görelim. Çünkü bizimkisi küçük bir tahminden öteye gitmeyeceği için bunun doğruluğuna sizin karar vermeniz gerekir.

02.02 anlamı

Senden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın?

Duygularını saklamayan birisi karşısındaki insana hoşlandığını belli eder. Bunu ister bilerek yapsın, isterse yapmasın bir şekilde ortaya çıkar. Hiç konuşmasa bile bakışlarıyla ve mimikleriyle bunu yansıtır. Eğer siz gülerken o da sebepsizce gülüyorsa, her dediğinizden bir anlam çıkarıyorsa hoşlanmaya başlamanın ilk belirtileridir denebilir. Aynı ortamda olmak artık mutluluk verir hoşlanan kişiye. Her yere sizinle gitmek istiyorsa, her yere sizi çağırıyorsa eğer aranızda düşmanlık yoksa hoşlanmanın en iyi belirtisidir. Her vaktini size ayıran birisi zamanla bu hoşlanmayı ileriye götürerek “sevgi” boyutuna taşıyabilir.

Siz Ondan Hoşlanıyor musunuz?

Eğer sizde yukarıda saydığımız şeyleri yapıyor, bu şekilde düşünüyorsanız belki de sizde ondan hoşlanıyorsunuz. Son zamanlarda karşınızdakinin konuşmaları, davranışları daha farklı gelmeye başladıysa sanırım bu yola girmişsiniz. Tabi bu ilk belirtiler olsa da bundan daha ileri boyutta belirtiler olması gerekir. Duygu dediğimiz şey konuşmalara, hareketlere yansıdığı zaman daha anlamlı hale gelir. Örneğin her şeyden önce konumuza geri dönersek gece saat 0202 de merak edip bu saat anlamı nedir diye araştırma ihtiyacı duyduysanız kendinize başka soruları da sormanızın zamanı gelmiştir.

Sadece burada yazdıklarımızdan yola çıkarak doğru duygu ve düşünceler beslerseniz hayatın daha anlamlı olduğu görmüş olacaksınız. Birine değer verip önemsemek hayatınızın her anında ihtiyacımız olan şeydir.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir