03.03 Anlamı: Sana Aşık Olmaya Başlıyor

03.03 saatinin anlamı gerçekten çok özel bir ifade taşıyor. Yani sana aşık olmaya başlıyor. Bence bu son zamanlarda geçirdiğiniz güzel günlerden sonra gayet olumlu bir gelişme. Bu nedenle bu şekilde davranışlarınıza devam etmelisiniz. Mutlaka bu seyri korumak için daha iyi adımlar atmalısınız. Tahmin ettiğimiz kadarıyla sizde gecenin tam yarısı bu saate denk geldiğinize göre sizde pek farklı düşünmüyorsunuzdur. Belki de sizde ona aşı olmaya başlıyorsunuz?

03.03 Anlamı

Gece yarısı denk geldiğiniz aynı saatlerin anlamı çoğunlukla aşka dair belirtiler gösterir. Neden mi? Bizim düşüncemize göre bilmiyorum haksız mıyız ama kim gece yarısı böyle bir saate denk gelip anlamını merak etmek ister ki? Sizin de böyle düşündüğünüzü tahmin etmiştik. Hatta kendi kendinize gülümsediğinizi dahi tahmin ediyoruz 🙂 Eğer haklıysak yorum kısmından belirtebilirsiniz. Merak etmeyin aramızda kalacak.

Eğer birisi size aşık olmaya başlıyorsa mutlaka size karşı davranışları ve konuşmaları çok değişecektir. Daha yumuşak ve ılımlı tavırları, sizi mutlu etme çabaları en belirgin özelliğidir. Eğer bu tür gözlemler yapıyorsanız karşınızdaki size aşık olmaya gerçekten başlamıştır. Hatta bunun bir ileri boyutu sizi gerçekten sahiplenmeye başlaması, onun hayatında odak noktası olmanız en iyi tarafı olarak görünür. Bu sebeple 03.03 anlamı aklınıza geldiğinde ona karşı davranışlarınızı sizde gözden geçirin. Her ne kadar sadece tahmine dayanan bir yorum olsa da ya gerçekten de bu duygulara sahip biri varsa karşınızda? Hatta ve hatta o da gece saat 03.03 te sizinle aynı saate denk gelirse bu ne demek sizce?

03.03

Böyle Bir Durumla Karşılaşırsanız Ne Yapmak Gerek

Eğer dediğimiz gibi karşınızdaki size aşık olmaya başlıyorsa ne yapmak gerek biraz ona değinelim. Yani eğer haklıysak ve yukarıda saydığımız davranışları sergiliyorsa? Bu durumda eğer siz ona bir şans vermek istiyorsanız mutlaka onu düşünerek davranmanız gerekir. Hatta ona aynı onun gibi davranarak sizde hislerinizi belirtebilirsiniz. Belki de o da sizden bir adım bekliyordur, kim bilir? Daha önemli bir soru: o bu şansı hak ediyor mu? Bunu tamamen kendiniz bilmeniz lazım ki en doğru kararı verebilesiniz. Umarım gece saat 03 03 te denk geldiğiniz buan önünüzde yeni bir pencere aralar.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir