04.04 Anlamı: Seni Çok Seviyor

Saat 04.04 gecenin en zifiri karanlık olduğu bir zaman. Herkesin uykuda olup en derin rüyaların göründüğü bir zamandır. Çoğu kişi uykuda. Ama siz uyumuyorsunuz ve saatin 04.04 olduğunu fark ediyorsunuz. Bunun bir anlamı olmalı bence. Ancak çok seven birisi o saatte bir şeyler düşünür ve çok sevilen birisi bu kadar şanslı olabilir. Bizde 04.04 saat anlamı olarak seni çok seviyor şeklinde yorumladık. Çünkü buna başka bir anlam yüklemek doğru olmaz.

04.04 Saat Anlamı

04.04 saat anlamı, seni çok seviyor ve sana gerçekten aşık. Böyle birisi ile karşı karşıyaysanız çok şanslısınız demektir. Hele ki bunu gecenin bu saatinde hissettiyseniz gerçekten iki kat şanslı olabilirsiniz. Çünkü her saat anamı farklı şey ifade etse de seni çok sevdiğinin daha iyi bir göstergesi olamaz gecenin bu saati. Peki siz neden uyumuyorsunuz? Yoksa sizde onu çok sevdiğiniz için gözünüze uyku mu girmiyor? Bence sorunun cevabı basit. Evet. Çünkü aşıkların gözüne kolay kolay uyku girmez derlermiş.

Sizce gerçekten çok seviyor mu?

Bunu anlamanın çok basit yolları var. Sadece 04.04 saat anlamı üzerinden düşünmeden gerçek deneyimlerle bunu anlayabilirsiniz. Bu onu test etmek demek değildir. Sadece onun sevdiğinden emin olmaktır. Her şeyden öcne gecenin bu saatinde halen onuna mesaj yazıyorsanız daha nasıl açıklanabilir ki? Herksin uyuduğu bir saatte size yazması veya sizinle konuşması daha iyi bir gösterge değil midir? Eğer size değer veriyorsa kesinlikle iyi bir işarettir. Yoksa hiç sevmediği, önemsemediği birisi için gecenin bu saatinde uykusuz kalmaya değer mi? Zamanın onuna konuşurken nasıl geçtiğini ve 04 04 saat denk geldiğini fark etmediniz bile değil mi? Bir diğer anlam yüklemek gerekirse 04 04 yani dört dörtlük birisi olduğunu yorum yapmak hiçte zor değil. Sizde öyle düşünüyorsanız kesinlikle doğru yolda ilerliyorsunuz demektir.

04.04 anlamı

Eğer bu sadece sizin düşünceniz ise yani aşık olduğundan emin değilseniz neden ona hemen bu saatte bir mesaj atıp gelen cevaba göre düşüncelerinizi değiştirmiyorsun? O da sizinle aynı duyguları besliyorsa ve gerçekten sizi seviyorsa sizin attığınız mesaja aynı samimiyet ve içtenlikle cevap verecektir. Belki de o sevdiğini göstermek için sizden bir ışık bekliyordur?

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir