05.05 Anlamı: Senden Nefret Ediyor

05.05 saat anlamı en sevmediğimiz saatlerden birisi. Çünkü bunu açıklarken bir çok olumsuz yorum yapılıyor. Biz nefret ediyor olarak yorumlasak da, sevmiyor, hoşlanmıyor şeklinde yorumlasak daha kibar bir dil kullanmış oluruz. Çünkü birinden hoşlanmamak veya sevmemek ile nefret etmek arasında ciddi fark vardır. Sonuçta herkes herkesi sevmek zorunda değil.

05.05 Saat Anlamı

Aslına bakılırsa 05 05 anlamı çok ters bir döneme geldiği için bu şekilde yorumlanmaktadır. Gecenin bitip, yeni günün aydınlanmaya başladığı bu saatte de belirsizlikler olduğu kesin. Yani kimine sorsanız bu saati gece der. Kimisi de gündüz aydınlanmaya başladığı için gündüz der. Bu sebeple 05 05 anlamı da bu şekilde yoruma açıktır. Bazılarına göre nefret ettiği anlamı taşırken, bazılarına göre sevmediği, hoşlanmadığı anlamı çıkartılır. Bence siz yine umutsuzluğa kapılmadan emeğinizi alacak şekilde sonuna kadar ilerlemekte fayda var. Çünkü buraya kadar uğraştınız ve bu şekilde düşünerek umutsuzluğa kapılmanız gerekmez.

Böyle Bir Durumda Ne Yapmak Gerek?

Eğer gerçekten sizi sevmiyor, hoşlanmıyor ve hatta nefret ediyorsa yine de yapacak çok şey var demektir. Her şeyden önce buna sebep olan şey neyse onu geri almak için uğraşabilirsiniz. Eğer hata yaptıysanız bu hatayı telafi edebilirsiniz. En azından buna emek harcayarak gerçekten istediğinizi belli edebilirsiniz. Bu sayede karşınızdakinin sevgisini tekrar kazanabilirsiniz.

Denediniz Olmadı mı?

Bu kötü bir durum olabilir. Ama yine de her şeye rağmen denediniz ve sevgisini kazanamadıysanız ve karşınızdakinin görüşleri size karşı değişmediyse hiç üzülmeye değmez. Çünkü hayat devam ediyor. En önemli dönemlerinizi yaşadığınız hayatınızın baharında şu günlerde sizi etki etmemesi gerekir. Aşağıdaki bir kaç önemli maddeyi mutlaka aklınıza yazın.

  • Stres yapıp, üzüntü yaşamayın
  • Kafanızı kurcalamasına izin vermeyin
  • Hemen yeni çözüm yolları arayın
  • Kafanızı başka yerlere verin.

Yukarıda saydığımız bir kaç madde size rahatlamanız için fayda sağlayacaktır. Umarım 05.05 saat anlamı size kötü günler hatırlatmaz ve sadece bir eğlence olarak kalır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir