07.07 Saat Anlamı: Senden Çocuk İstiyor

07.07 saat anlamı; senden çocuğu olmasını istiyor. Yani muhtemelen evlisiniz ya da evleneceğiniz kişiden eminsiniz. Karşınızdaki kişi de aynı duyguları besliyor ki bu yoldasınız. Eğer öyleyse ve bu saate denk geldiyseniz 07 07 anlamı senden çocuğu olmasını istiyor. Ne kadar güzel bir duygu hissettiğinizi tahmin edebiliyoruz. Çünkü hem evlilikler hem de ilişkiler genellikle çocuk üzerine hayal kurularak yapılır. Bu sebeple gerçekten müthiş bir duygu olduğunu belirtmek isteriz. Eğer siz de bu şekilde düşünüyor ve karşınızdaki kişi de bu şekilde düşünüyorsa kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

07.07 anlamı bu şekilde yorumlasak ve sadece tahmin yapmak için yazsak bile çocuk herkesin düşüncesinde yer edinebilen bir konudur. Eğer bekarsanız bunu ileride daha iyi anlayabilirsiniz. Belki şuan düşüncenizde yok, hatta hiç hayal dahi etmediniz ama karşınızdaki kişi bu şekilde düşünüyor olabilir. Belki de onun fikrini alarak merakınızı giderebilirsiniz. Çünkü bu eşlerin karşılıklı ortak kararıyla alınan bir karar. Mutlaka iki tarafta istediğinde daha sağlıklı sonuç verir ve iyi bir anne baba olunabilir. Yani bunları sırf saat 07.07 gösterdiği ve bu anlamı yüklediğimiz için çıkarmıyoruz. Hayatın gerçekleri arasında yer alan şeyler.

Dilerseniz birazda çocuk yapmanın  önemi ve sorumluluğundan bahsedelim. Belki henüz çok yolun başındasınız. Ama günün birinde karşınıza bu konu çıktığında daha ciddi düşünmeye vaktiniz olacaktır. O zaman bugün yazdıklarımız kulağınıza küpe olsun. Çünkü aile ve toplumun en temel taşı çocuktur. Onlar sayesinde insanlık büyümeye devam ediyor. Bizlerin vaz geçilmezi, ailelerin altın topları, eğlence kaynakları bebek ve çocuklardır. Ancak bir bebek sahibi olduğunuz zaman gerçek evliliği hissedecek ve anne baba olma duygusunu o zaman tadacaksınız. Gerçekten tarif etmekte zorlandığım bu duyguyu isteyen herkesin yaşamasını diliyorum. Eğer zaten bir çocuk sahibi yani anne baba iseniz ne demek istediğimizi daha iyi anladığınızı düşünüyorum.

Her ne kadar günümüzde ekonomik şartlar çocuk büyütmeyi daha zor hale getirse de yine de önüne geçmemeli bu duygunun. Onun haricinde günümüzde sosyolojik gelişmeler çocuklar için daha zor yaşam şartları sunduğu bir gerçek. Gördüğümüz kötü haberler ve olaylar hayata, evliliğe ve çocuk yapmaya karşı bakış açımızda etki etmemeli. Her şeye rağmen sağlıklı, topluma faydalı çocuklar yetiştirmeye gayret göstermeliyiz.

Kısaca 07.07 saat anlamı için geldiğiniz bu sayfadan umarım fikirleriniz yazımıza paralel şekilde değişmiş şekilde ayrılırsınız. Dilerim Eğer böyle bir şeye vesile olduysak ne mutlu bize.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir