09.09 Anlamı Seni Üzecek Bir Söz Söyleyecek

Saat 09.09 anlamı: “ seni üzecek bir söz söyleyecek.” demektir. Daha doğrusu bu şekilde tahmin ediyoruz. Bunu da 9 rakamından yola çıkarak yorumladık. Çünkü bizde o şekilde bir enerji bıraktı. Bu nedenle birbirinizle konuşurken eğer günün henüz bu erken saatlerinde saat 09.09’a denk geldiyseniz ekstra dikkat etmenizde fayda var. Özellikle konuşmalarınıza dikkat edip, tavırlarınızı gözden geçirmelisiniz. Zira istemeden de olsa seni üzecek bir şey söylemesi gününüzün kötü geçmesine neden olabilir. Belki de böylesine basit bir nedenden dolayı aranız bozulabilir.

İsterseniz size bu konuda yardımcı olacak birkaç faydalı not aktaralım. Aşağıda yazdıklarımız bu gibi durumlarda aklınızda bulunsun. Mutlaka faydasını göreceğinizi düşünüyoruz. Eğer dediklerimizi yapıp faydasını görürseniz dönüp teşekkür etmek isterseniz biz yine burada olacağız. Hatta her saat 09.09’a denk geldiğiniz de bizi hatırlarsanız hayatınız çok daha kolay olur.

Seni Üzecek Bir Şey Söylemesinin Önüne Geç

Açıkçası her ne kadar 09 09 saat anlamı, seni üzecek bir şey söyleyecek olsa da bu tahmin olduğunu her fırsatta söylüyoruz. Hemen panik yapmanıza gerek yok. Bir nevi fal gibi düşünün. Tutacağı kesin değil. Panik yapmadan ama yine de tedbiri elden bırakmadan davranmakta fayda var. Bunu göze alarak karşınızdakinin sizi üzmesinin önüne kendiniz geçebilirsiniz. Siz durumu bildiğiniz için konuşma ya da mesajlaşırken cevaplarınızı bugünlük bunu göze alarak yapmanızda fayda var. Özellikle düşünmeden yazdığımız, söylediğimiz her şey karşı tarafı üzüp onun da daha kötü şeyler söylemesine sebep olabilir. Bu sebeple de bugünlük alttan alan, durumu idare eden taraf sizin olmanızı öneririm. Emin olun bu size fayda sağlayacaktır. Zaten sadece bu durumla alakalı değil genel olarak erdemli, olgun insan davranışı bu şekilde olmalıdır.

Sizi Üzerse Ne Yapmalısınız?

Eğer oldu ki dediğimiz oldu ve gerçekten de sizi üzen kelimeler, cümleler ağzından çıktı diyelim. Bu durumda ne yapmanız gerekir? Hemen sinirlenip, tepki gösterip ya da trip atıp karşılık mı vermeli yoksa durup sağlıklı mı düşünmelisiniz. Bizim önerimiz tabi ki sakin olarak karşı tarafın dediğini süzgeçten geçirip acele karar vermemek gerekir. Olabilir karşı taraf güne kötü başlamış olabilir. Belki de hata sizde de olabilir. Konunun buraya gelme aşamasını bilmediğimiz için tam yönlendirme yapamasak bile her ne olursa olsun orta yolun bulunacağı düşüncesindeyiz.

Sizde Onu Üzme Yolunu Seçmeyin

Basit hataların hayatınızda kötü anılar, izler bırakmasına müsaade etmeyin.

Bir arkadaşlık bağında ya da ilişki döneminde yapılan en büyük yanlışlardan birisi de karşı taraf sizi üzecek bir şey söylediğinde ya da yaptığında aynı şekilde karşılık vermektir. Yani misilleme yapmak için karşı tarafın yaptığının aynısını yapmak. İşte bu durumda çıkmaz bir yola girer ilişki. Bu sebeple hep bahsettiğimiz olgun davranma davranışını siz göstererek bir an önce bu tatsız durumu sonlandırmak. İnanın bu durumdan bir şey kaybetmeyecek hatta çok şey kazanacaksınız. Günlük hayatta da yapıcı olmak her zaman insana pozitif yansır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir