10.10 Anlamı “Ayrılmak İçin Fırsat Kolluyor”

Saat 10.10 anlamı “ayrılmak için senden fırsat kolluyor.” Olarak yorumlanır. Çünkü her ne kadar güze çok hoş gelen bir rakam olsa da 10 10 anlamı sizin için mutlu edici olmayabilir. Tabi yine biz kendi görüşümüzü belirttiğimizi hatırlatalım. Belki de bizimki tutmaz ve böyle bir şey başınıza gelmez. Ama yine de nerede okursanız okuyun bu anlam çıkmaktadır. Öyle olup olmadığını bekleyip görmekten başka çaremiz yoktur. Eğer haklı çıkarsak biz demiştik deriz. Çıkmazsa da siz bize dönüp görüşünüzü belirtirseniz ona göre kendimizi revize ederiz.

Ayrılmak İstediğini Nasıl Anlarsınız

Eğer karşınızdaki kişi ayrılmak istiyorsa bu mutlaka davranışlarına yansıyacaktır. Bunu sizde hissedecek boyuta geldiği zaman ayrılık çanları çalıyor demektir. Çünkü kimisi her ne kadar ayrılmak istese de karşısındakini üzmek istemez. Ama eğer duruma ve konuya göre değişkenlik gösterse de sebepsiz bir ayrılıkta olabilir. Her gün insanın başından geçen bir sürü olay var. Bunlardan birisi etkilemiş olabilir sizi. Belirttiğimiz gibi eğer size yansıtacak kadar ayrılmak istiyorsa mutlaka davranışlarına yansır.

Eskisi kadar sizle ilgilenmiyorsa, dediklerinizi dinlemiyor, görüşlerinizi önemsemiyorsa ters giden bir şey var demektir. Çünkü insanlar genellikle durduk yere davranışlarını değiştirmezler. Belki de bunun sebebini sizde az çok tahmin edebilirsiniz. İlk dönüm noktası, ilk kötü gün vs her şey olabilir bu başlangıç.

Düzeltmek İçin Çaba Harcayabilirsiniz

Yukarıda da yazdığımız gibi biri sizden ayrılmak isteye bilir. Bu arkadaşlık olur, dostluk olur veya ilişki olabilir. Karşınızdaki kişiyi en iyi siz tanıdığınıza göre neden ayrılmak isteyeceğini bilebilirsiniz. Aynı şekilde bu durumu tersine çevirip buna engel olabilirsiniz. En başta yaptığınız hatayı geri çevirmek, telafi etmek olabilir. Sonrasında küçük bir hediye ya da benzer bir jest. Kahvaltı, yemek…

Eğer Biri Sizden Ayrılırsa Ne Yapmalısınız

Öncelikle bunun kişiden kişiye göre değiştiğini hatırlatalım. Ama her kim olursa olsun sizden daha değerli olduğunu düşünmüyorum. Yani sizi terk eden, ayrılan, bırakan, görüşmek isteyen eğer mantıklı bir nedene dayandırmışsa zaten yukarıda saydığımız gibidir durum. Ama akılane olmayan sebeplerle bu yolu tercih etmişse zaten ilgilenmeniz dahi gerekmez. Siz her ne kadar ayrılmak istemeseniz de bu karşılıklı bir karar ve ortak yaşam olduğunu hatırlatalım. Yine de her şeye rağmen hiçbir şeyin sizin mutluluğunuzdan daha değerli olmadığını düşünüyorum.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir