11.11 Saat Anlamı: Sana Hediyesi Var

11.11 saat anlamı: “sana sürpriz bir hediyesi var.” anlamına gelir. Yani gün içinde ya da kısa bir sürede size sürpriz yaparak, sizi mutlu edecek bir hediye sunabilir. Bu sayede belki sizin gönlünüzü alacak, belki de sizden bir şey isteyecek. Bu hediyenin arkasında bir şey arayabilirsiniz. Gerçi insanlar nedensiz de bir birine sürpriz hediye alabilir. 11 11 saat anlamı ve sizin de buna denk gelip fark etmeniz bu hediyeyi daha bir anlamlı kılıyor.

11.11 Anlamı

11.11 anlamı, gün içinde rast gele denk gelen bir çift saat değildir. Bu 12 saatlik zaman dilimi içerisinde tüm rakamların aynı olduğu bir saat. Bu sebeple birçok kişi tarafından farklı yorumlanmaktadır. Özellikle astroloji ve fal ile ilgilenenler bu saate ayrı bir dikkat çekerler. Kimisi kötü şans olarak yorumlasa da çoğu kişi iyi bir şans olarak düşünmek ister. 12 saat içerisinde denk gelen bu ana şahit olmak bir şans olsa gerek.  O nedenle de biz bunu gelecek sürpriz bir hediye olarak yorumladık. Bakalım ne kadar doğru çıkacak bunun anlamı.

11.11 saat anlamı

Hediyeleşmek İnsanları Yakınlaştırır

Bu bilinen çok doğru bir gerçektir. İnsanlara hediye verip, onlardan hediye almak insanları karşılıklı olarak yakınlaştırır. Çünkü bu karşı tarafa olan sevgi ve alakanın bir göstergesidir. Eğer karşı taraf nazikçe hediyenizi kabul edip başka zamanda o size hediye verirse karşılıklı bir ilgiden ve sevgiden bahsedebiliriz. Yani eğer size birisi hediye verirse sizde ona olan ilginizi göstermek için sebepsizce hediye alabilirsiniz. Bir şey istemek için hediye güzel bir sebep ama o zaman da o hediyenin bir zarafeti kalmıyor.

Çeşitli Araştırma ve Düşünceler

Hatta numeroloji teorisine yani evreni sayılarla açıklamaya göre de anlam yüklenmiştir. 11 sayısı, Karma’nın ana sayılarındandır. Ruhsal dinlenmenin ve uyanışın bir sembolüdür. Eğer hayatınızda 11 11 sayısına çok fazla denk gelirseniz manevi yaşantınıza daha çok dikkat etmenize vurgu eder. Hatta bu sayıları gördüğünüz zaman daha fazla görmeye devam edersiniz öyle ki her gün hayatımızda olan bu sayı ve rakamları daha çok fark etmeye başlayabilirsiniz. Bu her şeyden önce algıda seçicilik demektir. Eğer bir de ona anlam yüklerseniz daha fazla odağınızda olduğunu görürsünüz.

Birçok astroloji, felsefe ve numeroloji araştırmasına konu olan bu sayılar için çeşitli filimler dahi çekilmiştir. Aslında her gün görüp geçtiğimiz ve önemsemediğimiz sayıların hayatımıza arka planda nasıl etki ettiğine dikkat çekmeye çalışmaktadırlar. Sizde artık bir sayıya denk geldiğinizde ne demek olduğunu ve hayatınızda nasıl bir anlamı olduğunu daha fazla merak edebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir