12.12 Saat Anlamı: Seni Ailesine Anlatacak

12.12 Saat Anlamı: Seni ailesine anlatacaktır. Seni seni sevdiğini ailesine söyleyecek ve belki de uzun bir birlikteliğin ilk adımları atılmış olacaktır. Çünkü genelde insanlar ailelerine bahsettiği kişiler hakkında daha pozitif düşünür ve olumlu bakar ona. Çoğu şeyden önde gelen aileye de anlatılacak çok özel ve önemli şeyler olmalıdır. Bu sebeple biz 12 12 saat anlamı olarak seni ailesine anlatıp, onlara senden bahsedecek. Buna sevinmeniz gerektiğini düşünüyorum. Herhalde iyi haber olsa gerek sizin için.

Neden Ailesine Anlatır

Bunun bir çok nedeni olabilir. Eğer karşınızdaki kişi ciddi bir ilişki yaşadığınız kişi ise muhtemelen sizden memnun olduğu içindir. Hele ki çok uzun yıllar birliktelik planı yaptıysanız ailesine anlatmak kadar normal bir şey yok. Onların bilgisi ve izni olması gerektiğini düşünmüş olabilir. Çünkü mutlaka iş o boyuta geldiyse bunun ileri boyutu da olacağı görüşündeyim. Yoksa siz her arkadaşınızı ailenize anlatır mısınız? Belki de siz çoktan ailenize ondan bahsettiniz? Bahsetmediyseniz bile denk geldiğiniz bu saat anlamı sonrasında bahsetmeyi düşünebilirsiniz.

Peki Sonra Ne Olacak

Açıkçası bu karşınızdaki kişinin tutumuna ve onunla olan ilişkinize göre değişiklik gösterir. Neden ailesine bahsettiği çok önemlidir. Yani şimdiye kadar onunla olan birlikteliğiniz bunu biraz yansıtabilir. Neden böyle bir şey yapıp ailesine bahsettiğiniz siz tahmin etmeniz gerekir. Peki o ailesine bahsettiği için şimdi ne olacak? Sizce iyi bir duru mu kötü durum mu? Yani yukarıda kısa ve öz olarak sebeplerini sıraladık. Her ne kadar biz öyle düşünsek bile sonucun bizim düşündüğümüz gibi olacağı garantisi yok. Bu sebeple de bahsederken ki düşüncesi çok önemli. Yani açık konuşmak gerekirse sırf ailesine bahsettiği için evleneceğinizin garantisi yok. Ama bu yönde adım düşünenler için önemli  bir adım olduğunu söyleyelim.

Hiç aklınıza gelmezdi değil mi saatinize bakıp 12.12 denk gelip konunun buralara varacağını. Ama 12 12 günün tam ortası olması sebebiyle iyi bir yorum gerektiğini düşünerek bu saat anlamı da böyle olsun istedik. Umarız sizin de düşündüğünüze benzer bir yorum olmuş olur ve saat anlamı ararken yeni beklentiler, arayışlar içinde olursunuz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir