14.14 Anlamı Evlilik Teklifi Planlıyor

14.14 saat anlamı “evlilik teklifi yapmayı düşünüyor.” Tebrik ederim evleniyorsunuz! Tabi işin şakası bir yana 14 14 anlamı olarak yorumladığımız bu konuda belki de şakadan öteye giden bilgiler bulabilirsiniz. Cevabınız belki evet olur belki hayır ama eğer yakın zamanda bir evlilik teklifi alırsanız şaşırmayın derim. İnsanların sürprizlerle dolu olduğunu hatırlatmak isterim. Bir gün karşınıza ne çıkacağını nereden bilebilirsiniz ki? Hayat sürprizlerle doludur. Dilerseniz önce bir oturup bu konuyu düşünün. Sonrasında da eğer böyle bir teklif alırsanız cevabınız ne olurdu ona kafa yorun.

Eğer böyle bir şey bekliyorsanız ki şimdiye kadar az çok belli etmiştir, o zaman işiniz kolay. Çünkü karşınızdaki kişi size evlilik teklif edecek boyuta gelmişse zaten bir yaşanmışlığınız, ortak geçmişiniz vardır. Sizden de böyle bir ışık keşfettiyse böyle bir düşünceye girmiş olabilir. Bu planın ana öznesi siz olduğunuz için geri kalan iş size düşüyor. Çünkü cevabı verecek olan siz siniz. Ama cevap verdikten sonra eğer tercihiniz evet ise hayatınızın geri kalanı birlikte geçireceğinizi bilmelisiniz. Böylesine önemli bir karar için acele etmeden, gerçekten emin olduktan sonra yanıt vermek en doğrusudur. Bu nedenle tekliflerde “hemen cevap vermek zorunda değilsin” şeklinde bir kısım olsa gerek.

İnsanlar Neden Evlilik Teklif Eder

Bu hayatın gayet en doğal olaylarından biri olan evlilik ve aile kurma sürecinin ilk adımıdır. Her ne kadar evlilik teklifi yapması beklenen daha çok erkekler olsa da kadınların da yaptığına şahit oluyoruz. Bu gayet insani bir yaklaşımdır. Ama biz yine de centilmen erkeklere sorumluluğu yükleyelim. Yapısı gereği duygusal olan kadınların böyle bir beklenti içine girmesi daha bir anlamlı kılıyor. Aslında bir çok kadının hayali gelinlik giyip evlenmek olsa da onun öncesindeki hayalleri güzel hazırlanmış, romantik ve sürprizlerle dolu bir evlilik teklifi almak istemeleridir.

Peki sizce evlilik teklifini kim yapmalı?

Eğer burada yazdığımı 14.14 saat anlamı gibi bir çok başka yerde de böyle yorumlara denk geldiyseniz durum ciddi demektir. Kahve, sakız falları, burç yorumları gibi her yerde karşınıza aynı konu çıkıyorsa sanırım hepsi birden haklı olabilir. Hiç aklınızda bile yokken sürekli bu konuya denk gelmeniz tesadüf olabilir mi gerisini siz düşünün.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir