18 18 Anlamı: Seni Herkesten Çok Seviyor

18 18 Anlamı, “Seni herkesten çok seviyor.” demektir. Yani denk geldiğiniz bu saat anlamı karşınızdaki kişinin sizi gerçekten çok sevdiğini anlatmaya çalışır. Eğer bu yönde endişeleriniz varsa ve bu saate denk geldiyseniz artık endişelerinizi yenebilirsiniz. Çünkü 18.18 saat anlamı: seni herkesten daha çok seviyor anlamına gelir.

Tabi sadece denk geldiğiniz saatlerin anlamı ile yorumlamak yanlış olur. Onun sevgisinden emin olmak için daha fazla şeye bakarak emin olabilirsiniz. Her şeyden önce size verdiği değer sevgisinin en büyük göstergesidir. Bu sebeple onun yaklaşım ve davranışlarını bir süre yakından izleyip kendiniz yorumlayabilirsiniz. Çünkü gerçek sevgi sözlerle değil verilen değerle belli olur. Tabi kimi zaman küçük terslikler gidebilir ama bu gerçek duyguların önüne geçmemelidir. Eğer yukarıda saydığımız şeyleri dikkate alarak bir karar verirseniz mutlaka kendinizden ve karşınızdakinden emin olmanız gerekir.

18.18 Saat Anlamı

18.18 saat anlamı, seni gerçekten herkesten çok seviyor. Birçok aynı gelen saatin farklı açıklamak istediği bir şey var. Ama bu sanki özel bir şey anlatmaya çalışıyor gibi değil mi? Birinin sizi herkesten çok sevdiğini anlatmaya çalışmak ne demek tahmin edebilir misiniz? Biraz detaylı düşündükten sonra ne kadar özel bir yorum içerdiğini anlayabilirsiniz. Hatta gelin size bu konuda birkaç önemli bilgi verelim. Şimdiye kadar yazdıklarımız birer yorumdan, tahminden ibaret olsa da bundan sonra yazacaklarımız daha gerçekçi bilgiler içerebilir. Çünkü gerçek seven biriyle karşılaşmak çoğu zaman zor olabilir. Bu sebeple bunun kıymetini bilmek gerekir.

Sizi Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsınız?

Bu bir çok kişinin, ilişkinin temel sorunsalıdır. Daha önce sizden başka bir çok kişi bu konuyu düşündüğünü tahmin edebilirsiniz. Birkaç basit konuyla bunu test edebilirsiniz;

Size değer veriyor mu,
Söylediklerinizi önemsiyor mu,
Sizi mutlu etmeye çalışıyor mu,
Kendisi kadar sizi düşünüyor mu?

Yukarıda saydığımız bu maddeler daha da çoğaltılabilir. Yani kısaca size gerçekten değer verip, hayatının odak noktası yapmış ve sizi mutlu etmek için çaba gösteriyorsa sizi gerçekten sevdiğini söyleyebiliriz. Çünkü bu saydıklarımızın hepsini birden yapmak çoğu zaman sevmeyen birisi için zordur. Eğer bu şekilde emek harcıyorsa mutlaka iyi bir şeylerin yorumu çıkarılabilir. Eğer tekrar saatleriniz 18 18 gösterdiğinde denk gelirseniz artık anlamak için daha iyi sebepleriniz olacaktır.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir