17 17 Saat Anlamı: Aynı Hayalleri Kuruyor

17 17 saat anlamı: Seninle aynı hayalleri kuruyor. Yani eğer bu şekilde saat 17.17’ye denk gelirseniz bunun manası şu demektir: “karşınızdaki kişi de sizinle aynı hayallere dalıp gidiyor” olabilir. Bu muhtemelen birlikte konuştuğunuz gelecek hayali olabilir. Birlikte yaşama, yan yana olma, her anı birlikte geçirme gibi ikinizi de mutlu edecek hayallerdir. Ne kadar mutluluk verici ve özgürce değil mi hayal kurabilmek. Bu sebeple de her ne olursa hayallerinizin peşinden gidin. Hatta birlikte ortak kurarsanız daha hızlı ve doğru hedefe varmış olursunuz. Umarım gerçekten de böyle birlikte düşünebileceğiniz birisi vardır karşınızda. Böylece umutlarınız düşünceleriniz boşa gitmemiş olur.

17 17 Anlamı

Daha önce dediğimiz gibi 17 17 anlamı ortak bir hayal üzerine inşa edilmiş anın başlangıcı olarak yorumlayabiliriz. Neden bu saat tercih edilmiş sizce? Genellikle akşam olmaya başladığı, yorgunluktan insanın hiçbir şey yapmak istememesinden başlar. Kimisi okuldan eve döner, kimisi işten servisle döner. Otobüste dahi bu süre boyunca ne hayaller kurmaz ki insan. Sadece uzanıp dinlenmek ve zihnini çalıştırmak ister insan bazen. İşte böyle durumlarda da insanlar en çok bu saatlerde hayal kurar.

17 17

Akşamın başlangıcıdır bu saatler. Havanın kararmaya doğru ilerlediği, güneşin batmak için fırsat kolladığı anlardır. Tan vaktidir kimi zaman. Deniz kenarında güneşin denize doğru geldiği son anların başlangıcıdır. Bu sebeple en güzel hayaller de bu anlarda kurulur. Eğer bir hayaliniz yoksa kurmak için en güzel zamandır. Bakmayın biz basit bir şekilde açıklamaya çalışıyoruz ama üzerinde romanlar yazılması gereken bir zamandır. O nedenle bundan sonrasında sizin hayallerinize yer vermek daha güzel olur inanın.

Eğer yukarıda bahsettiklerimiz sizi hayal kurmaya birazcık teşvik ettiyse ne güzel bizim için. Artık geri kalan tek başınıza ya da yanınızda olan biriyle bu hayalinizi gerçekleştirmektir. Eğer ileride dönüp tekrar okuyup ve bu hayalin ne kadarı gerçekleştirdiğinizi görmek için yorum kısmından bize hayalinizden bahsedebilirsiniz. Belki de sizinle aynı hayali kuran birisi yazdığınızı okur ve aynı hayaller için uğraşırsınız.

17

Bu sayı aynı zamanda karma için de önemli bir sayıdır. Numeroliji açısından bu sayı çok değişik anlamlar taşır. En önemli özelliği ise bu sayıya ilgi duyan insanlar aşk konusunda daha fazla ilgili olurlar. Hayatlarında sevgiye daha çok yer verip dengeli bir hayat yaşarlar. Bunu anlamak için de kendinize iki sayı belirleyin. Mesela bu 17 veya 18 hangisi size daha yakın geldi? Hayatınızda hangi sayı daha çok karşınıza çıkıyorsa o sayı size daha yakın gelebilir. Şuan düşündüğünüzde pek mantığınıza sığmasa da zamanla dikkatinizi o şekilde yoğunlaştırırsanız daha iyi anlayabilirsiniz. Hatta gelin bugün kendinize bir test yapın ve bugünden sonra rakamlar üzerine daha fazla yoğunlaşın. Fırsat bulursanız bunları not edin ve kendiniz yorumlayın.

Sonuç olarak 17.17 saat anlamı hakkında bir şeyler yazalım derken nerelere geldi konu değil mi? Sanırım şimdi daha iyi anladınız sanırım hayal kurmanın verdiği zevki. Hele bu gibi birlikte aynı hayali kurmak çok daha mutluluk verici. İşte bu sebeple çift saatlerin anlamı içerisinden en sevdiğim budur benim. Umarım sizde bu konu hakkındaki yorumumu beğenirsiniz. Her hayalinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu