16.16 Saat Anlamı : Arkadaşlarına Anlatıyor

16 16 saat anlamı, seni arkadaşlarına anlatıyor demektir. Yani öyle ki sürekli onlara senden bahsedip fikirlerini alıyor diye düşünebilirsiniz. Neden mi? Tabi ki sizi önemsediği ve her anında aklında olmanız için. Arkadaşlarına anlatarak onların fikirlerini alıyor olabilir. Sizi onlara övüyor olabilir veya arkadaşlarının da size değer vermesini istiyor olabilir. Belki de bir süre sonra onun arkadaşları sizin de arkadaşınız olacak. Bu nedenle bu sizin için gayet önemli bir gelişme olarak görülebilir. Hele ki her fırsatta onlara anlatıp her lafında size yer veriyorsa demek ki onlar kadar önem kazanmışsınız demektir.

16.16 saat anlamı

Özellikle erkeklerin kendi aralarında bir sohbet ortamı vardır. Çeşitli konuları konuşurlar. Çoğu da erkek muhabbeti şeklinde konulardan oluşur. İşte bunların arasında onlara sizden bahsetmesi gerçekten diğer konulardan daha fazla değer verdiğini gösterir. Eğer bir erkek futbol konuşmalarından çok sizin konuşmalarınıza yer veriyorsa hayatında gerçekten ciddi bir yer edinmişsiniz demektir. Sadece futbol değil bir çok erkek konusu inanın çok daha geniş yelpazede gelişir. Hatta erkeklerin bir arada olduklarında sevgililerini, eşlerini, arkadaşlarını unuttukları dahi olabilir. Bu sebeple bence bu aşamaya gelmiş birisi için gayet önemlidir. 🤔

Kadınlarda da durum pek farklı sayılmaz. Hele ki koyu dedikoduların, sohbetlerin geçtiği kadın konuşmalarında bazen yemek yapmayı dahi unutan var. 😁 Ders çalışmak bir yana okula gittiğini unutan kız arkadaş grupları biliyorum. Onlarda karşılarındaki erkeği kendi kız arkadaşlarına anlatarak gerçekten ciddi bir değişiklik yapmış olur. Özellikle de sürekli erkek arkadaşını anlatması, yaptıklarını, özelliklerini ve eğlenceli yanlarını anlatarak kendisine ayrı bir mutluluk sağlar. Bu gerçekten bir kadının mutlu olduğunu gösterir. Eğer böyle bir durumda olan arkadaşlarınız varsa yeterince şanslısınız demektir.

Burada arkadaşlarına anlatması hakkında bilgi verdik. Bir de ailesine anlatacağı günleri düşünün. O konuda bilgi almak için de 12.12 Saat Anlamı hakkında bilgi alabilirsiniz. Belki de bir süre sonra ona denk gelirsiniz. 😉

Eğer hayatınıza yenilik katmak istiyorsanız fal gibi değişik konuları araştırarak hayatınıza eğlence katabilirsiniz. Çünkü çoğu zaman sıradanlıktan uzaklaşmak için iyi birer seçenek olabilir. Bunları yorumlarken dahi eğleneceğinizi hatta komik yorumlarla birlikte daha da süsleyebilirsiniz. Çünkü sizde ister kahve falı olsun, ister tarot olsun kendi arkadaşlarınızla konuşup anlatmıyor musunuz? İşte karşınızdaki kişi de aynı şekilde sizi bu tür ortamlarda arkadaşlarına anlatarak sizden bahsediyor. Belki de birisinin falında çıktınız kim bilir?

Bu sebeple de 16.16 saat anlamı olarak yorumladığımız ve kısaca ne demek olduğunu ifade etmeye çalıştığımız konu açıktır. Eğer bu saate denk gelirseniz yani saatler tam 16 16 olduğu sırada karşınızdaki kişi sizi kendi arkadaşlarınıza anlatıyor olabilir. Eğer kulağınız çınladıysa başka bir sebep aramanız gerekmez. Dilerseniz tam o esnada onu hemen arayabilir ya da bir WhatsApp mesajıyla ne yaptığını sorabilirsiniz.🤔 Böylece gerçekten ne kadar haklı olduğumuzu öğrenmiş oluruz. Eğer cevap gelirse yorumumuzun doğru olup olmadığını bize bildirebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir