19.19 Anlamı: Elini Tutup Öpmek İstiyor

19.19 saat anlamı, elinden tutup seni öpmek istiyor demektir. İnsanların en çok yakınlaşıp duygusal bağ kurdukları an ellerinin bir birine temas ettiği andır. Dolayısı ile öyle bir anda sizi öpmek istemesi gayet normaldir. Çünkü hisler ve duygular temas anında daha fazla güçlenir. Bu sebeple 19 19 anlamı olarak böyle bir şey yorumlamayı tercih ettik. Tabi her ne kadar istese, içinden öyle geçirse de onu yapmaya cesaretini toplaması gerekebilir. Bu aşamada belki de siz ona bu güveni verebilirsiniz. Çünkü çoğu zaman mahcup bir kişiliğinin olduğunu biliyorsunuz.

Öpmek sadece bu saat ile alakalı bir durum değil insanların içgüdüsel yaptıkları bir davranıştır. Her şeyden önce bir samimiyetin göstergesidir. Küçükleri gözlerinden, büyükleri ellerinden öpmek en basit samimiyet ve sevgi göstergesidir. Dolayısıyla elinizi tutup öpmek istediği zamanda bu şekilde anlam çıkarmak daha doğru olur. Bu sebeple tepki vermeden önce bu konuyu düşünmenizde fayda var. Muhtemelen aniden gelişen bu durum için hazırlıklı olmanızda fayda var. Acaba başınıza gelirse ne tepki verirsiniz hiç düşündünüz mü? Eğer zaten öyle bir şey bekliyorsanız zaten olağan akışına bırakabilirsiniz. Ama beklemediğiniz bir durumsa kısa süreli şok etkisi yaratabilir.

19.19 Anlamı

Bu saat akşam vaktinin ilk saatleridir. Yani saat 19 olduğu zaman artık günün işi gücü bitmiş, yemekler yenmiş, gündüz geride bırakılmış olur. Kimisi evde dinlenerek geçirir bu zamanı, kimisi de dışarıya çıkıp bir şeyler yaparak. Kimisi evde oturarak geçirmek ister kimisi arkadaşıyla, dostuyla veya sevgilisiyle yüz yüze görüşmek ister. Eğer siz bunlardan birini tercih edenlerdenseniz o zaman 19 19 saat anlamı doğru çıkmaya başlıyor. İlerleyen saatlerde ne olur bilinmez. Sakın karşınızdaki elinizi tuttuğunda aklınıza bizim yorumumuz gelirse heyecan yapmayın. Bu yazdıklarımız size biraz destek olmak için yazıldı. Biraz ön bilgi, biraz espri ve yorum katarak düşünmenizi ve o an için hazırlıklı olmanızı istedik. Sonra sorumluluk kabul etmeyiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir