20.20 Anlamı “Şuanda Başka Bir Yerde”

20.20 anlamı, şuanda başka bir yerde demektir. Yani onu biliyorum zaten dediğinizi duyar gibiyim. Ama önemli olan başka yerde kiminle olduğu ve ne yaptığıdır. Şimdi ilginç geldi mi sizin için, hemen merak uyandırdı değil mi? Bunu başka bir yerde bir başkasıyla birlikte vakit geçiriyor olarak yorumlayanlar var. Ama biz her ne kadar yorum amaçlı yapsak bile o kadarını tahmin etmemiz mümkün değil. Yine de merak edenler için yazalım başka birisiyle bir yerde bulunuyor olarak açıklayanlar mevcut.

Tabi ki bizler zaman ve mekan konularında tahminde bulunamayız. Çünkü bu her şeyden önce ciddi bir ithamdır. Sadece genel olarak 20.20 saat anlamı için: “şuanda başka bir yerde” anlamına geldiğini söyleyelim yeterli. Eğer kiminle, ne yapıyor kısmını merak ediyorsanız öğrenmesi zor değil. Tek yapmanız elinize telefonu alıp WhatsApp üzerinden görüntülü ara kısmından aramak. Eğer açıp görürseniz içiniz rahatlar. Gerçeği öğrenmiş olursunuz. Ama eğer açmazsa kuşkularınız daha fazla artabilir. Siz yine de heyecan yapıp strese girmeyin. Başka bir şey olabilir, müsait olmayabilir. Tekrar denemenizde fayda var. Ama ısrarla yanıt vermiyorsa eğer onun geri dönmesini beklemek zorundasınız.

Yapılabilecek en kötü hatalardan birisi fevri düşünmek. Daha doğrusu sağlıklı düşünmemektir. Bu gibi durumlarda ön yargılı davranmayarak karşınızdakini dinlemek en mantıklı karardır. Mutlaka geçerli bir sebebi olacaktır. Tabi bu sebep ve bahaneler alışkanlık haline getirilmediyse. Bunu da yine en iyi siz bilirsiniz. Bizim yorum yapıp kafanızı bulandırmaya hakkımız yok. Biz sadece basit bir şekilde 20.20 anlamı hakkında yorumumuzu yaptık. Artık geri kalan sizinle onun arasında bir konudur.

Güven Problemi Yaşıyorsanız İlişkinizi Gözden Geçirin

Eğer bir ilişkide güven problemi yaşıyorsanız tavsiyemiz karşılıklı olarak ilişkinizi gözden geçirin. Şuan belki de henüz çok başlarda olmanın verdiği heyecan olabilir. Ama zaman geçtikçe aranızda güven problemi olmaması daha sağlıklı bir ilişkinin temelini oluşturur. Bu sebeple ya şimdiden bu şüphe ve kuşkularınızı gözden geçirin ve çözün ya da bu şekilde ilerlemesine müsaade etmeyin. İleride daha farklı sorunlar yaşamamak için bu gerekli bir adımdır. Her fırsatta ya da her saat 20.20 gördüğünüzde bu soru beyninizi kurcalasın istemiyorsanız bu sorunu halletmenizde fayda var.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir