21.21 Saat Anlamı: Gelecek Hayalleri Kuruyor

21.21 saat anlamı, seninle ilgili gelecek hayalleri kuruyor demektir. Yani muhtemelen bir ilişkiniz var ve karşınızdaki kişi uzun vadeli düşünüyor. Bu uzun vade eğer her şey yolunda giderse evlilik ile sonuçlanır. İşte o uzun yolun başlangıcı bu gelecek hayalleri ile başlar. Hatta belki tam şuanda 21.21 saat anlamı ile başladı bile. Her ne kadar gelecek çok uzun bir vade gibi görünse de bir bakmışsınız sonuna gelmişsiniz. Umarım sevdiğin kişi gerçekten böyle düşünür ve karşılıklı şanslı olduğunun farkına varırsınız.

21.21

Gelecek hayalleri genellikle ciddi ilişkilerde görülür. Çünkü kimse gerçekten birlikte olmak istemediği ve hayatının geri kalanını paylaşmayacağı biri için gelecek hayali kurmaz. Boşuna zaman kaybı olur aksini düşünen. Her ne kadar beklentiniz olsa bile bazen bu hüsranla sonuçlanabilir ve beklendiği gibi olmayabilir. Yani eğer hayallerinizin yıkılmasını istemiyorsanız gelecek hayalleri kurmazsınız. Bazen de tek taraflı olarak kurulan hayaller karşılık bulmaz. Sizin başınıza gelen bu şekilde mi yoksa siz de benzer gelecek planları yapıyorsunuz? Çünkü hep söylerim bir ilişkinin geleceği ortak şekilde belirlenir. Ancak iki tarafta aynı gelecek planı için birlikte çabalarsa meyve verir. Bu meyve de şüphesiz ki evliliktir.

Evlilik ve evlilik teklifi hakkında bilgi almak için 14.14 Anlamı konusunu okuyarak ön fikir edinebilirsiniz. Belki de yakın zamanda bir teklif alırsınız ya da teklif edersiniz. Hazırlıklı olmakta fayda var.

Dediğimiz gibi eğer karşınızdaki bu şekilde gelecek ile ilgili düşünceler taşıyorsa ne olacak. Yukarıda bahsettik aslında. Asıl sorun siz öyle düşünmediğiniz zaman ortaya çıkıyor. Yani tek taraflı bir irade olması yetmiyor. Bu durumda yapabileceğiniz çok şey yok aslında. Eğer karşınızdaki durumu size söyledi ise yanıtınızı verirsiniz ve son bulur. Ama bunu bilip, hissedip yine de susmak ve kendi görüşünüzü söylememek olmaz. Bir an önce kendi düşüncelerinizi ona iletip daha fazla ümitlenmesinin önüne geçmek gerekir. Her ne kadar gelecek planı yapmasanız bile o şuan sizin arkadaşınız ve birliktesiniz. Belki şuan her şey yolunda ve sizde mutlusunuz. Bu durumu bozmak istemeyebilirsiniz. Böyle durumda da zamana yayarak belkiler, acabalar üstünden gidebilirsiniz. Belki bir ışık doğar ve fikirler değişebilir diye.

21 21 Anlamı

21 anlamı, barındırdığı 1 ve 2 rakamının karakteristik özelliğine göre bir anlam taşır. Birbirine denk gelen sayılardan oluşan bu çift saat için çeşitli araştırmalarda farklı anlamlar yüklenir. Astroloji ve mistik olarak yapılan yorumlarda öz anlamından farklı anlamlar çıkarılır. Bağımsızlık ve özgürlüğü temsil eden 1, ikilik ve dengeyi temsil eden 2 rakamları temsil eder. 21.21 anlamı da birbirine denk gelen çift saatlerden birisidir.

Her zaman bahsettiğimiz gibi bu anlamları yüklerken basit bir mantıktan yola çıkılarak yorumlama yapılmıştır. Ama rakamların hayatımıza olan etkisi o kadar fazladır ki. Özellikle matematik ve cebirsel işlemlerin bir çok noktada hayatımızda olduğu gerçeğini inkar edemeyiz. Bir çok bilimin temelinde yer alan rakamları belki de daha dikkatli incelemeliyiz. Saat yorumu da yukarıda yaptığımız şekildedir. Eğer saatlerin anlamı gerçek mi diye merak ediyorsanız, bu yazdıklarımızın bir yorum ve tahminden ibaret olup gerçeği yansıtmadığını hatırlatmak isteriz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir