22.22 Saat Anlamı

22.22 saat anlamı: Sana kahve ısmarlayacak. Aynı zamanda bu anlama ek olarak bir çok yorum daha yapıldığını görüyoruz. Onlardan bazıları, zaman sensiz geçmiyor, seni aramayı düşünüyor gibi anlama gelir. Sonuçta bu herkesin kendine göre yorumu olduğu için farklı anlamları görmeniz mümkün. Bizde 22.22 anlamı için yapılan tüm yorumları derleyip tek başlıkta açıklamaya çalışacağız. Hangisini beğenirseniz sizde onu kabul edersiniz böylece orta yolu bulmuş oluruz. Bu nedenle dilerseniz konunun detaylarına bakalım ve 22.22 ne anlama gelir yazılanlara bakalım.

Her şeyden önce sana kahve ısmarlayacak yorumunu nerden çıkardık dersiniz. Akşamın bittiği gecenin başladığı şu dakikalar için artık insanlar dinlenmeye çekilmiş çaylar içilmiş bir çoğu da uyuma moduna hazırlanmıştır. Bu günü geride bırakıp yarın yapılacaklar için ufak ufak düşünmeye plan yapmaya başlar. Eğer karşınızdaki kişi sizi kendi odak noktasına koymuşsa yarını size ayırmayı planlıyor olabilir. Eğer özel bir gün değilse karşınızdaki ile görüşmek, konuşmak için en iyi yol çay veya kahve ısmarlamaktır. Bunu siz de fark etmişsinizdir. Belki de daha önce konuşurken lafı geçmiştir ve oradan size kahve ısmarlamayı düşünmüş olabilir. Hatta neden siz ondan önce davranıp çay kahve ısmarlama teklifi yapmıyorsunuz. Onu şok edebilirsiniz. 😲

22.22

Bu denk gelen ve aynı sayılardan oluşan saat için bir diğer yorumlardan birtanesi: zaman sensiz geçmiyor, seni aramayı düşünüyor gibidir. Aslında hepsi aynı kapıya çıktığı ortada.  Eğer birini özlerseniz onun için zaman geçmek zorlaşır. Düşündüğünüz kişiyi aramak isteyebilir, görüşmek isteyebilirsiniz. Bunun bağlantısı olarak da çay-kahve ısmarlama olabilir. Bu sebeple bir gün sizin de başınıza gelirse bu yazdıklarımızı tekrar okuyup kendinize yol haritası çıkarabilirsiniz.

22.22 Anlamı

Biraz da 22 sayısının gizemine ve taşıdığı anlamlara bakalım. Rivayete daha doğrusu numeroloji, astroloji gibi uzayın derinliklerinde yorum arayanlar için çeşitli alam taşır. Tek başına 2 rakamı duygusal bir kişiliği temsil eder. 22, en güçlü sayılardan biri olarak gösterilir. Çünkü ikiliği, çiftliği, birlikteliği temsil eder. Malum bizde de birlikten kuvvet doğar diye bir laf vardır.  Aynı zamanda 22 sayısı, güçlü karaktere sahip insanların ilgi duyduğu, sık denk geldiği bir sayıdır. Hayatı dengeli yaşamada yardımcıdır. Hatta bir çok kişi karar vermede zorluk yaşadığında 22 sayısına denk gelmesi ile bunu bir işaret olarak düşünüp daha sağlıklı karar verdiğini düşünür. Tabi bunlar hep kişisel yorum ve burç algoritması. Ne kadar doğru ve güvenilir siz karar verin.

Yukarıda farklı açılardan izah etmeye çalıştığımız 22.22 ne demek hakkında bilgi vermeye çalıştık. Artık ne demek istediğini siz de daha iyi biliyorsunuz. Hayatınızda çok önemli kararlara etki etmese de  buna denk geldiğinizde düşünceleriniz o yöne yoğunlaşabilir. Sadece bunun için değil  tüm çift saatlerin anlamı için geçerli bir durumdur.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir