Ters Saatlerin Anlamı

Ters saatlerin anlamı, birbiri ile ters şekilde denk gelen rakamlardan oluşan ve gün içinde bu şekilde karşılaştığımız saatlerin anlamı üzerinden yapılan yorumlardır. Bildiğiniz üzere saatler rakamlardan oluşan zaman dilimini gösteren birer işarettir. Tarih boyunca çok farklı zaman ve takvim dilimleri kullanılmış son halini bu şekilde almıştır. Çeşitli çalışmalar ile birlikte Dünya, güneş ve ayın hareketlerine göre oluşturulmuştur. Bu sebeple de hem astroloji hem de numeroloji bir araya gelerek bunlar üzerinden yorum yapmaya çalışılmaktadır.

Ters saatler, dijital saate baktığımız zaman ters şekilde denk gelen saatlerden oluşur. Örneğin 10:01, 02:20, 03:30 birer ters saat örneğidir. Daha önce çift saatlerin anlamı hakkında bilgi vermiştik. Onlar nasıl aynı şekilde denk geliyorsa bunlarda bu şekilde sadece belirli zamanlarda karşılaşılabilen saatlerdir. Hatta gün içinde daha az ve nadir bir şekilde denk geldiğinden dolayı bunlara daha fazla anlam yükleyenler mevcut. Ancak bizim gözümüzde hepsinin aynı değerde olduğunu hatırlatmak isteriz.

Saatlerin Ters Anlamı

Saatlerin ters anlamı açıklanırken genellikle barındırdığı rakamların kendi anlamları üzerinden bir yorumlama yapılır. Örneğin 04.40 açıklanırken genellikle 4 rakamına göre yorum yapılmaya çalışılır. Aksi durumda doğru bir tahmin, yorum veya anlam ortaya çıkmaz. Burada hep bir tahminden ve yorumdan bahsettiğimizi fark etmiş olmalısınız. Çünkü hem bizim yazdıklarımız hem de başkalarının yazdıkları bundan öteye gitmeyecektir. Dolayısıyla bunun doğruluğunu ileride detaylı olarak açıklamaya çalışacağız. Bu sayede sizde saatlerin ters anlamı hakkında okurken yazacaklarımızı hatırlayarak bir anlam yükleyeceksiniz. Bu sayede daha eğlenceli bir okuma elde edebilirsiniz. Ayrıca biz sadece yorum yapmayarak aynı zamanda yeni düşüncelere kapılmanıza, yeni şeyleri merak etmenize bir bakış açısı açmaya çalışacağız. Belki de buradaki araştırmalarınızdan başlayan bu incelemeler sizi hiç bilmediğiniz alanda uzman yapacak yerlere getirebilir.

ters saatlerin anlamı

Peki Saatler Ters Gelirse Ne Olur?

Bu soruyu teknik açıdan açıklarsak hiçbir şey olmaz. Milattan sonra yaklaşık ikibin yıldır hiçbir şey olmadı. Ama bu konuda çok şey araştırıldı, çok farklı yorumlar  yapıldı. Çeşitli anlamlar yüklenerek ilginç araştırmalar yapıldı. Bir o kadar merak uyandıran ve bir çok kişiyi ikna edebilen araştırma ve çalışmalar hepimizi hayrete düşürdü. Sadece ters gelen saatlerin anlamı değil her saat dilimi, dakika ve saniye kimileri için çok daha önem arz etti. Kendi başına insanlık tarihi için çok önemli olan zaman ve saat bir de bu şekilde yeni bir görev üstlenmiş oldu. Bu sebeple yorumlarımızı bu yeni araştırma alanına göre oluşturarak beklentilere mümkün olduğu kadar tarafsız ve eğlenceli şekilde yapmaya çalıştık.

Bu yazılanlar doğru çıkıyor mu?

Açıkçası bu soruyu herkes merak ediyor. Herkes kendi hayatında çeşitli şeyler yaşayabiliyor. Tıpkı kahve falı gibi nereye yorumlanırsa doğru çıkacak hissi geliyor bize. Şahsi tecrübelerime göre buradaki anlamlara farklı şekilde yaklaşan çok arkadaşımız var. Bunu en iyi anlamanın tek yolu her denk geldiğiniz saatin anlamı yazıldığı şekilde çıkarsa ve bunu da altta yorum kısımdan bize iletirseniz yorumlar üzerinden bir çıkarım yapabiliriz. Başka türlü doğruluğunun ispatı çok zor olacaktır. Yani herkes kendi hikayesini yazarsa ters saatlerin anlamı doğru mu değil mi anlayabiliriz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir